Webovky pro kapely

21. června 2011 v 14:50 | ALTUS Training Center, s.r.o. |  Nezařazené
Kurz: Tvorba a správa www stránek a propagace kapely na internetu
Termín: 11.- 12.8.2011 (8:00 - 13:00)
Délka: 2 x 5 hodin
Cena: 1950,-/ osobu

Kde dnes hledá hudební fanoušek svoje oblíbené kapely? V klubech? Na festivalech? Možná. Zcela určitě je ale hledá na internetu! A není sám; hledají je tam i organizátoři akcí, recenzenti hudebních časopisů, redaktoři tematicky profilovaných rozhlasových stanic. Najdou tam i Vás?
Mít na internetu svoje stránky je dnes pro každou kapelu naprostou nezbytností. Úroveň webových prezentací se přitom soustavě zvyšuje, stejně jako nároky uživatel. Ti očekávají jasnou navigaci, přehledně strukturované informace, fotografie v rozumné kvalitě, uživatelsky přívětivé komunikační nástroje. Tapeta s výčtem členů a dvěma rozmazanými snímky z předloňska nadělá víc škody než užitku.
Pokud ovšem nejste zrovna Eva a Vašek, těžko si můžete dovolit svěřit tvorbu a správu svého webu profesionální agentuře.
Naštěstí ani nemusíte. Na kurzu tvorby www stránek určeném výhradně pro zájmová hudební uskupení se naučíte nejen vytvořit důstojnou webovou prezentaci a komfortně ji spravovat, ale také využívat ke své propagaci sociální sítě a specializované portály. Dvoudenní kurz v celkovém rozsahu 10 hodin je pro členy amatérských hudebních skupin i sólové muzikanty nabízen za dotovanou cenu 1.950,-Kč. Přijďte si postavit profesionální web a potkat se s kolegy z hudební branže napříč styly a žánry.

Přihlásit se nakurz můžete zde: http://www.pcskoleni.cz/kurzy/186-webovky-pro-kapely

Na setkání se pak těší:
Zkušený lektor, grafik a webmaster: Prokop Zelený
Hudebník, publicista a webmaster: Tommy Wheeler
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama